De Dietrich
De Dietrich


Paveldas

„DeDietrich" kompanija visuomet užėmė lyderio pozicijas kurdama ir įdiegdama naujausias technologijas. „DeDietrich" tapo pirolitinių orkaičių, indukcinių kaitlenčių ir kt. prietaisų išradėja.

Unikalus šiuolaikiško gyvenimo būdo dizainas

Nuo 1985 m., kai „DeDietrich" paleido į rinką pirmąją stiklokeraminių kaitlenčių su įspaudžiamais reguliatoriais seriją, visada yra namų buities prietaisų gamintojų priešakyje.
1993 m. pasirodžius vulkaninio stiklo serijai - tai tapo įmontuojamųjų prietaisų kulminacija. 1995 m. pagamintos keraminės kaitlentės su „Lotus" degikliais.
„DeDietrich" tapo pradininke dar ir dėl kito: „Quickstar Plus" kaitinimo zonos atradimo. 2000 m. „DeDietrich" įtvirtino rinkoje sensorinio valdymo orkaites. „DeDietrich" taip pat gali didžiuotis 2004 m. gautu „Janes" apdovanojimu už novatorišką ir industrinį MATRICS orkaičių dizainą - už patį novatoriškiausią kada nors sukurtą MATRICS ekranėlį, INFINITY indukcines kaitlentes ir gartraukį su ICS („Inteligent Control System") sistema.

„DeDietrich" - prekinis ženklas, kuris visuomet laiko priešakyje.

Nuo to laiko, kai 1977 m. buvo pagaminta pirmoji eksperimentinė orkaitė, skatinant investicijas į tyrimus ir atradimus, buvo sukurta gausybė techninių naujovių. Daugybė techninių naujovių buvo įdiegta skalbimo, maisto ruošimo ir šaldymo prietaisų serijose.

1997 m. buvo pagaminta pirmoji garinė orkaitė. Didžiausios (28 cm) zonos indukcinė kaitlentė pagaminta 1999 m. 2001 m. pasirodė HCH sistema ir 38-oji kolekcija. ICS („Inteligent Control System") technologija maisto ruošimo prietaisuose ir indaplovėse buvo patentuota 2003 m. 2000 m. atsirado orkaitės su sensoriniu valdymu. „DeDietrich" tęsia techninių naujovių kūrimą 2005 m. pristatydama gaminimo žemoje temperatūroje prietaisų programą. 2007-2008 m. „DeDietrich" praplėtė savo ribas ir PIRMIEJI RINKOJE sukūrė MATRICS orkaites, DUONOS programą orkaitėse, 38 cm „Domino" kaitlentes ir neapibrėžtos kaitinimo zonos „Continuum" indukcines kaitlentes. Tuo pat metu 2007 m. QUATTRO indaplovės laimėjo 2007 metų prizą už inovacijas.

Technologijų įdiegimas: prekinis ženklas visuomet gebantis pasiūlyti geriausią.

Prieš 20 metų „DeDietrich" sukūrė daugiafunkcę „Multifuncion Plus" orkaitę, galinčią pasiūlyti puikias maisto ruošimo galimybes: kombinuojant naujausias technologijas ir padidintą saugumą. Nuo to laiko „DeDietrich" yra technologinių atradimų, nuolat įdiegiamų į prietaisus, priešakyje.
1982 m. RINKOJE PIRMĄ KARTĄ pasirodė pirolitinio valymo orkaičių serija. 1997 m. įgyvendinta dar daugiau saugumo technologijų: tai - neįkaistančios durelės. Per kitus 3-jus metus išskirtinai tik orkaitėse įdiegtos „Eolyse®" ir „Pyroclean®" funkcijos. Pralenkdama visus rinkoje esančius prietaisus galingumu buvo sukurta indukcinė kaitlentė su „Boost" (3600 W) kaitinimo zona. 2003 m. sukurtos orkaitės su ICS („Inteligent Control System") technologija bei meniu kontrole ir indukcinės kaitlentės su programos pradžios programavimo kontrole tapo stulbinamais maisto ruošimo prietaisų atradimais. 2007-2008 m. į rinką atkeliavo visiškai MATRICS orkaitės ir neribotos zonos „ Continuum" indukcinės kaitlentės.
2009 m. sukurta naujoji prietaisų kolekcija pagal tas pačias technologinio meistriškumo tradicijas, technines naujoves, aistrą - kertines, tęsiamas daugiau kaip 300 metų, šio prekinio ženklo vertybes.


20090729014035